30. března 2015

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA S ELIŠKOU BUČKOVOU A TAŤÁNOU MAKARENKO

Krásný den čtenářky,
sobotní odpoledne 28. 3. 2015 jsem strávila v nákupním centru Géčko v Českých Budějovicích, kde se konal casting na Miss Face 2015. Tato soutěž krásy byla založena modelkou Taťánou Makarenko v roce 2010 se záměrem uspořádat v České republice soutěž krásy pro dívky ve věku od 17 do 25 let, ve které nerozhodují jen výška a míry, ale především půvab a sympatie. Na casting v Českých Budějovicích se celkově přihlásilo 8 dívek, které si prošly dvěma koly castingu. V první části se slečny nejprve předvedly ve svém oblíbeném oblečení a zároveň se představily. Ve druhém kole se převlékly do plavek a odborná porota jim pokládala jednoduché otázky. V odborné porotě se objevila samotná ředitelka Miss Face Taťána Makarenko včetně svojí kamarádky Elišky Bučkové a nechyběla ani Miss Face 2014 krásná Nela Prášilová. Nakonec do celostátního semifinále z Českých Budějovic postoupila 4 děvčata.
Po skončení castingu začala módní show, ve které se předváděly jarní trendy pro 2015 značky C&A, Takko Fashion, Intersport, Nord Blanc, Camai, CCC, Deichmann a další. V roli modelky vystoupila Česká Miss 2008 Eliška Bučková a její kamarádka, mediálně známá Taťána Makarenko. Také krásná Nela Prášilová, která zvítězila v soutěži Miss Face 2014, společně s další finalistkou zmiňované soutěže Julií Řehákovou. A tuhle skvělou sestavu doplnila finalistka České Miss 2013 Andrea Kolářová.
Mezi módní přehlídkou byl ještě program zpestřen o taneční vystoupení latinsko-amerických tanců a jako host také vystoupil zpěvák Petr Poláček, který se proslavil v pěvecké soutěži "Česko hledá Superstar". Do Českých Budějovic měl dorazit i herec a moderátor Miroslav Šimůnek, který bohužel nepřijel.
A protože jsem měla možnost celou módní show pozorovat z první řady, rozhodla jsem se, že Vám přehlídku jarních trendů natočím. Původně módní přehlídka i s doprovodným programem trvala necelé dvě hodiny, ale doma jsem jí pro Vás ve videu sestříhala na "pár" minut.
Celé sobotní odpoledne jsem si moc užila, proto doufám, že Vás video bude také bavit. :)

6 komentářů:

 1. O soutěži Miss face slyším poprvé :) pěkný článek a skvělé video z přehlídky!:)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 2. Je, to musela byt super akce :-)

  OdpovědětVymazat
 3. O tejto súťaži som čítala pred pár dňami a zaujala ma, pretože je aj pre slovenské dievčat, nie len české :) Je to sympatcké, že máte súťaže (aj Česko - Slovenská MISS :)), ktoré sú aj pre Slovenky, myslím, že u nás nič podobné nie je :)

  Pozývam Ťa do mojej GIVEAWAY, v ktorej si môžeš zasúťažiť o kabelku, krásny náhrdelník a laky na nechty :) Nika z Break the Rules

  OdpovědětVymazat
 4. Určite muselo byť úžasné sledovať to - zaujímavá akcia :)
  beelievin.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Super článek, video se mi moc líbilo :)

  Smile Thess

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím Tvého komentáře ;)