10. února 2016

♥ DIY: 3 VALENTÝNSKÉ DÁRKY PRO DRAHOU POLOVIČKU ♥

Holky, už máte připravený valentýnský dáreček pro svoji drahou polovičku?
Pokud ne, nevěšte smutně hlavu a raději se společně se mnou inspirujte!
Určitě nejsem jediná zamilovaná duše na světě, která si pokaždé zoufá nad tím, jakým dárkem potěšit svého milého. A taktéž si myslím, že nejsem ojedinělá ani tím, když řeknu, že mě nebaví obdarovávat přítele typickými a zároveň okoukanými věcmi jako je například parfém. Z tohoto důvodu jsem si pro vás, připravila inspirační článek s valentýnským nádechem, ve kterém chci všechny čtenářské romantiky povzbudit ke kreativitě. Nebojte se, následující tři originální dárky ke svátku všech zamilovaných zvládnou vyrobit i ti, kteří podobně jako já vlastní tak trochu nešikovné ručičky.

1. Thankful for sweet boyfriend like you: Abychom se mohli pustit do výroby tohoto dárku, budeme v první řadě potřebovat obyčejnou zavařovací sklenici, s jejímž opatřením by neměl být větší problém. Ale kdybyste zatoužily po mnohem zajímavějším designovém kousku, budete muset navštívit například Tyger či Ikeu. Pokud máme sklenici obstaranou, nastal pravý čas na vytvoření textu, prostřednictvím kterého vyjádříme své city. Nápis na přiloženém obrázku slouží sice jako vzorový, ale protože se mi moc líbí, použiji ho. Ale ještě předtím ho k příležitosti sv. Valentýna trochu uzpůsobím -  ,,Thankful fo sweet boyfriend like you", Happy Valentine´s Day. S pomocí lepící pistole tento nápis připevním na sklenici, kterou na konec naplním různými cukrovinkami. Třeba Honzík má rád Skittles, Mentos nebo Maoam, které může zbožňovat i váš miláček! :)
2. Bottle with secret message: Chceme - li udělat radost své drahé polovičce tímto dárkem, musíme mít sklenici. Do ní vložíme napsanou tajnou zprávu, kterou si smí přečíst pouze náš přítel. K ozdobení sklenice použijeme malé barevné srdíčka, které si můžeme vytvořit v programu Microsoft Word a následně je vytisknout. Úplně stejným způsobem lze vyrobit i jmenovka. Po čtrnáctém únoru může tahle "láhev s tajným vzkazem" sloužit i jako dekorace ve vašem hnízdečku lásky! :)
3. Reasons why i love you: Při tvorbě třetího dárku se nebojte pustit uzdu fantazii a snažte se vymyslet nejvíce důvodů, proč svého přítele tak moc milujete. Tyto důvody sepsané na papírcích, následně vložíte do sklenice, jejíž přední stranu můžete, ale nemusíte ozdobit obrázkem či jmenovkou.

Co vyrobíte svojí lásce?

23 komentářů:

 1. Som síce single, ale toto príde tak strašne roztomilé! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Super nápady, které lze využít univerzálně ;)

  Kačka ze SISTERSHOODS

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To s tebou souhlasím!
   Jak už jsem v článku naťukla, můžou posloužit i jako dekorace :)

   Vymazat
 3. I really enjoyed the DIYs, which has already been created two similar to the third DIY

  http://instantesimprovaveis.blogspot.pt/

  OdpovědětVymazat
 4. Moc krásné nápady. Já nejspíš koupím jen nějakou sladkost ve tvaru srdíčka. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 5. Naozaj krásne :) ale to človek nezbuchne teraz za 3dni (ak to chce mať naozaj kvalitné). Mne sa veľmi páčia dôvody, prečo ťa ľúbim. Skombinovala by som to ale možno s nejakými situáciami, ktoré sa mi s ním stali. Napríklad: pamätáš, keď si v biliarde vyhrával a chcel si, aby som vyhrala tak si začal "nechtiac" zhadzovať moje gule? Práve pre toto ťa milujem. Napriek tvojej večnej súťaživosti si chcel, aby som bola šťastná

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to s tebou bohužel nemůžu souhlasit.
   Myslím si, že tohle se dá stihnout během několika hodin (maximálně 2 hoďky). :)

   Vymazat
 6. super nápady:) ten poslední chci vytvořit už dlouho, takže buď to vidím na Valentýna ,což je také den, kdy s přítelem budeme 11 měsíců a nebo k ročnímu výročí jako zpestření!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě pak dej vědět, jak to dopadlo ;)
   A jestli jsi přítele potěšila..♥

   Vymazat
 7. Sklenici s důvody jsem vyráběla také, ta je super! :)

  OdpovědětVymazat
 8. Veľmi pekné tipy :) Mne sa páči najviac ten druhý :)
  Aďulik Sun

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, to jsem moc ráda, že se ti některý zalíbil ;)
   A pustíš se do tvorby? :)

   Vymazat
 9. Veľmi chutné nápady. Ja posielam iba valentínky kamarátkam, je to taká tradícia každý rok. A frajerovi a sebe som kúpila také matching náramky :)

  Bari Bircak

  OdpovědětVymazat
 10. Veľkú sklenenú dózu, kde boli práve "reasons we love you", ale okrem toho aj spoločné spomienky a citáty, som dostala od mojich spolužiakov na osemnástku a je to jednoznačne jeden z najlepších a najkrajších darčekov, aké som kedy dostala ❤
  BEELIEVIN

  OdpovědětVymazat
 11. Psaníčka a vzkazy v různých podobách, to je moje :) Hezký tip!

  OdpovědětVymazat
 12. Tak to je opravdu originální a hezký dárek:) Já moc kreativní nejsem, a tak letos přítel dostane jeho nejoblíbenější salám s mašličkou :D Když ženské dostávají kytky, tak proč by muži nemohli dostávat salám, že jo :D Taky mu nejspíš něco uvařím nebo upeču:) Zatím to je ve hvězdách. Je teprve pátek :D

  ...Instantní krása//Giveaway...

  OdpovědětVymazat
 13. Jé to vypadá krásně :) .. Já svou drahou polovičku sice momentálně nemám, ale zavařovačkou plnou cukrovinek bych se mohla obdarovat i sama ne? :D O:) .. Super tipy Luci :)

  SweetElis

  OdpovědětVymazat
 14. Moc pěkné tipy, já sice na DIY moc nejsem, ale vypadá to moc hezky :)

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím Tvého komentáře ;)