18. února 2016

SEZNAMTE SE S VILÍKEM, NOVÝM ČLENEM RODINY!

Letošní svátek všech zamilovaných, čili svatý Valentýn byl pro mě zcela výjimečný! Nejen, že jsem tento den strávila s milovanou osobou v prostředí rakouského wellness centra, ale také jsem si společně s rodinou v tomto období vyznávání lásky, pořídila nového domácího mazlíčka.
Obstarali jsme si zakrslého králíčka! O jeho pořízení jsme začali přemýšlet, ve chvíli, kdy nás po sedmi letech opustilo naše morčátko Ferdíček a za necelé tři měsíce si k sobě do nebíčka povolal i svou stejně starou parťačku - samičku zakrslého králíčka Adélku, která se s námi nadobro rozloučila teprve před několika dny (+ 9. 2. 2016).
A přesto, že náš život rozveselují dva pejskové Eby a Sára, přítomnost zakrslého králíček nám začala scházel. Z tohoto důvodu jsme poskytli domov Vilíkovi, kterého jsme objevili ve zvěrimexu. Ještě předtím než jsme Vilíka spatřili, toužili jsme po holčičce plemene zakrslý "teddy" z chovatelské stanice. Ale osud to chtěl jinak! A součástí naší rodiny se stal dvouměsíční klučík rasy "lví hlava", kterého od prvního okamžiku bezmezně milujeme! ♥
Jak se vám líbí náš fešák?

19 komentářů:

 1. Ten je rozkošný ♥ Vždy som túžila po takom chlpáčovi :)
  Pozri si náš najnovší článok - http://twoveronicaslives.blogspot.sk/2016/02/torta-z-plienok-motorka.html

  OdpovědětVymazat
 2. ten je naprosto úžasnej! :)
  ať se mu líbí:)
  taky mám doma zakrslíka a nedala bych ho!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Já tedy zvířatům ze zverimexů dvakrát nefandím ale záleží na zverimexu a vedoucích kteří tam všem velí. Králíček je nádherný, sama mám dva a jsou to pěkní raubíři, hlavně pozor na kabely. Už mi zničily repráky a nabíječku na telefon.

  OdpovědětVymazat
 4. Jéé, ten je neskutečně roztomilý! :) Vypadá to jako láska na první pohled, tak ať se všichni krásně sžijete. Je vážně rozkošnej! :)

  ChicByJane.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Jéééé ten je úžasný! My máme doa dva:) Julču a Baníka:))

  http://lifewithveronica.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Je neskutočne roztomilý ❤❤❤
  BEELIEVIN

  OdpovědětVymazat
 7. Jezuuus tak ten je nádhernej!😍:))

  http://sweetcitruslemonade.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 8. Nádherný je, taky bych si nejradši takového králíčka pořídila. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 9. Ten je dokonalej ❤ Taky mam zakrsleho kralicka, je to zlaticko :)

  OdpovědětVymazat
 10. hnus jako sama autorka a její blllicíog, doufám, že přenosné nemoci od tohoto odporného stvoření dostane co nejdříve, když už má zuby jak kobyla, hodila by se třeba prašivina

  OdpovědětVymazat
 11. udělej si raději parchanta krávo

  OdpovědětVymazat
 12. Jééééj Vilík je ale rozkošný :) Naozaj krásny maňý ňuňo, ktorý ti určite bude spríjemňovať dni :) Ja keď som bola malá, mala som takého bieleho zajačika s červenými očami, ktorý mi robil nesmiernu radosť. Volala sa Trnka a odmietla som ísť k lekárovi, lebo by musela ostať sama doma :D (nakoľko som však mala streptokoky, musela som ísť k lekárovi). Mamina to však vymyslela veľmi originálne. Dala mi zajačika do tašky a išli sme. :D Samozrejme cestu prežila a to bez ujmy na zdraví :)

  Pozývam teba aj tvojich čitateľov na moju extra MEGA GIVEAWAY (4 súťaže v 1) v ktorej si môžeš zasúťažiť o poukážky ale aj o viac ako 40 pruduktov z kozmetiky, knihy či šperky

  OdpovědětVymazat
 13. To je roztomilouš! :) Kamarádka ho měla naučeného na záchod, takže ho i pouštěla z klece :)
  HollyChicc

  OdpovědětVymazat
 14. So cute <3 is very sweet, I would like the same :D
  The balance of my life

  OdpovědětVymazat

Moc si vážím Tvého komentáře ;)